Михайло Мудрик

Михайло Мудрик Фото:: Footboom

У фінальному поєдинку Меморіалу Валерія Лобановського лицем до лиця зійшлися молодіжні збірні України та Ізраїлю. Фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу українців з рахунком 1:0.

Перший тайм матчу завершився без голів. Єдине, чим запам'яталася перша сорокап'ятихвилинка, - видалення у складі українців. На 38-й хвилині Артем Козак побачив перед собою червону картку.

Втім, в меншості команда Руслана Ротаня не знітилися. «Синьо-жовтим» вдалося не тільки залишити свої ворота в недоторканності, а й забити. На 70-й хвилині результативним ударом відзначився Михайло Мудрик.

Таким чином, молодіжна збірна України стала переможцем Меморіалу пам'яті Валерія Лобанвоского-2019.

Україна - Ізраїль 1:0

Гол: Мудрик (69).

Україна: Білик, Бабогло, Чеберко, Лебеденко (Стецьков, 60), Топалов (Леднєв, 87), Козак, Алібеков (Биков, 46), Кожушко, Смирний (Мудрик, 60), Милованов, Білошевський.

Вилучення: Козак (37).

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv