Збірна Нідерландів

Збірна Нідерландів Фото:: Твіттер збірної Нідерландів

У півфінальному матчі плей-оф раунду Ліги Націй УЄФА лицем до лиця зійшлися збірні Голландії та Англії. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу команди Роналда Кумана з рахунком 3:1.

Розмочити рахунок в матчі вдалося англійцям - на 32-й хвилині Маркус Решфорд реалізував пенальті. Антигероєм голландської команди, який привіз одинадцятиметровий у власні ворота, став захисник Маттейс де Лігт. Більше голів у першому таймі вболівальники не побачили.

Втім, збірна Голландії не знітилася. Після перерви команда Роналда Кумана раз по раз організовувала навали на чужі ворота, одна з яких принесла свої плоди. На 73-й хвилині Маттейс де Лігт замкнув подачу з кутового, зрівнявши рахунок. Так, захисник спокутав свою провину за пропущений гол.

Через десять хвилин збірна Англії знову вийшла вперед - відзначився Джессі Лінгард. Однак, скориставшись допомогою відеоасистентів, суддя відмінив взяття воріт через офсайд. В основний час командам не вдалося довести справу до кінця - на глядачів чекали екстра-тайми

На 97-й хвилині голландці в повній мірі зуміли скористатися грубою помилкою в обороні суперника і вперше в матчі вийшли вперед. При цьому м'яч залетів у сітку після торкання Кайла Вокера - автогол від латераля збірної Англії.

Втім, і це було не все - у другому екстра-таймі парад дитячих помилок у виконанні англійців продовжився. На цей раз команду Гарета Саутгейта покарав Квінсі Промес. 114-та хвилина, 3:1.

Таким чином, збірна Голландії вийшла у фінал раунду пле-оф Ліги Націй, де поміряється силами з національною командою Португалії. Вирішальний поєдинок відбудеться в найближчу неділю, дев'ятого червня.

Англійці, у свою чергу, поборються зі збірною Швейцарії за бронзові медалі. Як і фінал, поєдинок за третє місце відбудеться дев'ятого червня.

Голландія — Англія 3:1

Голи: Решфорд (пен.), 32 - де Лігт, 73, Вокер (автогол), 97, Промес, 114.

Голландія: Сіллессен, де Лігт, Блінд, Думфріс, ван Дейк, Депай, де Рон (ван де Бек, 68), Бергвейн (Проппер, 90), Вейналдум, Бабел (Промес, 68), де Йонг (Стротман, 114).

Англія: Пікфорд, Райс (Аллі, 105), Магуайр, Стоунз, Делф (Хендерсон, 77), Стерлінг, Барклі, Вокер, Санчо (Лінгард, 61), Чілвелл, Решфорд (Кейн, 46).

Попередження: де Лігт, 30, Думфріс, 44, Кейн, 70, ван де Бек, 106.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv