УПЛ

УПЛ

Чемпіонська гонка УПЛ підійшла до завершення, а значить час підбивати підсумки. Footballua.tv зібрав для вас голи наймолодших представників чемпіонату України. Відзначимо, що жодному футболісту до моменту взяття воріт не виповнилося й 20-ти років.

Микола Мусолітін, Чорноморець (19 років, 10 місяців, 4 дні)

Микола Мусолітін

Микола Мусолітін Фото: ФК «Чорноморець»

Атакуючий півзахисник Чорноморця Микола Мусолітін, який зараз захищає кольори нашої збірної U-20 на чемпіонаті світу в Польщі, відзначився в матчі 16-го туру УПЛ проти Арсенала-Київ.

Микола з'явився на полі, коли його команда програвала - 0:1. Через дві хвилини після своєї появи Мусолітін зрівняв рахунок, а довершив його старання Коваль, який вирвав перемогу для одеситів - 2:1.

Назарій Русин, Динамо (19 років, 9 місяців, 3 дні)

Матч другого туру проти Львова складався непросто для динамівців. На 90-ій хвилині Хацкевич випустив на поле Русина, який через дві хвилини відзначився вирішальним взяттям воріт, вирвавши для киян важливу перемогу.

Фернандо, Шахтар (19 років, 5 місяців)

Фернандо

Фернандо Фото: Офіційний сайт Шахтаря

Наступного дня після голу Русина в ворота Львова відзначився представник донецького Шахтаря Фернандо, який на чотири місяці молодший від свого візаві.

Шахтар оригінально подякував уболівальникам за підтримку.

У тому матчі «гірники» впевнено розібралися з київським Арсеналом (0:3), а друге взяття воріт записав на свій рахунок 19-річний Фернандо.

Владислав Вакула, Маріуполь (19 років, 3 місяці)

Владислав Вакула

Другий тур був багатим на м'ячі молодих футболістів. Так, в матчі Маріуполь — Ворскла Владислав Вакула відзначився взяттям воріт через хвилину після своєї появи на полі.

Олександр Бабич: Хотілося б зустрітися з англійцями

На жаль для уболівальників Маріуполя, цей м'яч не вплинув на результат зустрічі. Приазовці зазнали нищівної поразки - 1:4.

Наджиб Якубу, Ворскла (18 років, 6 місяців, 4 дні)

Наджиб Якубу

Наджиб Якубу Фото: Офіційний сайт Ворскли

Ганський захисник Ворскли Наджиб Якубу став наймолодшим гравцем чемпіонату України, що відзначався в сезоні 2018/19.

Офіційно: Віталій Косовський призначений головним тренером Ворскли

Якубу забив свій перший гол в сезоні в ворота Львова в 14-му турі чемпіонату. Відзначимо, що минулого сезону ганець зумів тричі відзначитися у воротах суперника.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv