Евгений Коноплянка

Евгений Коноплянка Фото:: Ua-Футбол

Євген Коноплянка в ефірі телеканалу Футбол 1 поділився своїми емоціями від перемоги над сербами.

«Всіх вітаю з перемогою! Всі гравці дуже задоволені. Навіть ті хто не грали. Зінченко вже встиг в роздягальні танець станцювати.

Насправді, нам зараз потрібно 10-30 хвилин відпочинку, щоб хлопці відійшли від гри, так як навантаження в матчі була дуже велика. Але це другорядне. Мені приємно було дивитися і спостерігати за трибунами, я отримав задоволення. Головне, що ми отримали 3 очки, а моя особиста виступ не так важливо.

Після брак ігрової практики протягом сезону важкувато грається все 90 хвилин, я відчував дискомфорт в м'язах. Але коли виграєш з таким рахунком, навіть не хочеться про це говорити і кому-то скаржитися. Коли приїжджаю в збірну, я набираю форму. Сподіваюся, буду ще краще до наступної гри. Спасибі тренеру за довіру, намагаюся їм скористатися по максимуму.

Андрій Миколайович розуміє, що у хлопців був важкий сезон. Ми зібралися заздалегідь в розташуванні збірної, довго розбирали тактику і покращували взаєморозуміння.

Газон на стадіоні я б назвав відмінним навіть незважаючи на незвичне поведінка м'яча. Ще раз вдячний глядачам, це був наш дванадцятий гравець. Я просто насолоджувався від таких емоцій і це допомогло мені показати свій максимум.»

Нагадаємо, Україна не залишила шансів Сербії, відвантаживши 5 м'ячів у ворота гостей. Євген Коноплянка відзначився дублем у цьому поєдинку.

Ця перемога продовжила безпрограшну серію збірної України у Львові.

Раніше повідомлялося, що своїми емоціями від гри поділився Олександр Зінченко.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv