Португалія - переможець Ліги Націй

Португалія - переможець Ліги Націй Фото:: Twitter UEFA EURO 2020

За перший в історії трофей Ліги Націй зійшлися збірні Португалії та Нідерландів. Поєдинок прийняв стадіон Драгау в Порту.

Стартові склади команд не здивували. Куман вирішив нічого не змінювати й виставив той же склад, який кілька днів тому починав матч з Англією.

Сантуш вдався до кількох змін щодо півфінальній зустрічі. Так, в центральній зоні замість Фонте з'явився Пепе. У центрі поля Данилу змінив Невеш, а на вістрі атаки в парі з Роналду почав матч в старті юний Феліш.

Збірна Португалії

Збірна Португалії Фото: Twitter UEFA EURO 2020

З перших хвилин португальці активніше пішли в атаку і мали кілька шансів, але Бернарду Сілва і Бруно Фернандеш не скористалися ними. До слова, центральний півзахисник португальців мав ще кілька моментів по ходу першого тайму, але чудова гра Сіллессена в рамці залишила ворота збірної Нідерландів сухими.

У підопічних Кумана не було в першому таймі по-справжньому небезпечних моментів, але і свої ворота їм вдалося зберегти в недоторканності.

Розмочити рахунок в матчі вдалося лише через годину після стартового свистка. Так, форвард Гонсалу Гедеш використав свій шанс на 60-ій хвилині. Він отримав пас на лінії штрафного від Бернарду Сілви й сильно пробив в правий кут воріт. Голкіпер дотягнувся до м'яча, але не зміг врятувати команду. Рахунок в матчі відкрито - 1:0.

Голсалу Гедеш

Голсалу Гедеш Фото: Twitter UEFA EURO 2020

Після забитого гола гра очікувано відкрилася. Голландці пішли вперед і створили кілька моментів для взяття воріт. Кращим можна вважати шанс Депая, який у другому матчі поспіль не використовує свої моменти. Голландець завдав удар головою після флангового навісу, але постріл пішов прямо в Патрісіу, який грамотно зайняв позицію.

Португальці ефективно оборонялися і спокійно довели матч до своєї перемоги. Підопічні Сантуша стають першими володарями трофея Ліги Націй і вписують своє ім'я в історію.

Перший тайм:

Другий тайм:

Португалія — Нідерланди 1:0
Гол: Гедеш, 60

Португалія: Патрісіу - Семеду, Діаш, Фонте, Геррейро - Перейра, Карвальо (Невеш, 90 + 3), Б. Фернандеш (Моутіньо, 81) - Б. Сілва, Роналду, Гедеш (Р. Сілва, 75)

Нідерланди: Сіллессен - Думфріс, де Лігт, ван Дейк, Блінд - де Роон (Л. де Йонг, 81), Ф. де Йонг, Вейналдум - Бергвейн (ван де Беек, 60), Депа, Бабель (Промес, 46)

Попередження: Думфріс, ван Дейк

Нагадаємо, що в півфіналі Португалія здолала Швейцарію. Кріштіану Роналду показав вищий пілотаж, оформивши хет-трик.

У свою чергу, Нідерланди переграли Англію. За підсумками екстра-таймів, команда Роналда Кумана здобула перемогу з рахунком 3:1.

До слова, в матчі проти швейцарців Кріштіану Роналду не тільки відзначився трьома забитими голами, а й продемонстрував приголомшливу техніку.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv