Україна обігрує Італію

Україна обігрує Італію Фото:: Twitter

Збірна України (U-20) вийшла у фінал молодіжного чемпіонату світу, обігравши однолітків з Італії - 1:0.

Матч проходив на зустрічних курсах, а українські гравці чинили гідний опір італійцям, які підходили до зустрічі в статусі фаворита.

Докладний огляд матчу Україна - Італія доступний тут.

У першій половині гри команди не порадували великою кількістю моментів, проте пару небезпечних підходів до свого активу можуть записати і Україна і Італія. Але нулі на табло були в цілому закономірними.

У другому таймі гра стала більш активною і живою. Відразу після перерви більш переважно виглядала збірна Італії. Зокрема, форвард Андреа Пінамонті мав пару дуже непоганих моментів. Але наші хлопці зуміли перехопити ініціативу і в момент однією з атак Конопля прострілив, Супряга відтіснив корпусом суперника, а Булеца замкнув цей пас.

Останні двадцять хвилин стали справжнім трилером. Попов отримав досить спірне вилучення, що змусило підопічних Петракова грати в меншості.

Справжня драма розгорнулася в компенсований час, коли Скаммака забив гол на 90 + 2 хвилині. Поки італійці раділи, арбітр подивився відеоповтор. Система VAR показала себе у всій красі, арбітр переконався в порушенні правил Скаммакі, який ліктем вдарив нашого захисника.

Фінальний свисток зафіксував перемогу і вихід України у фінал юнацького чемпіонату світу!

Україна U-20 - ІталІя U-20 1:0

Гол: Булеца, 65
Вилучення: Попов, 79