УПЛ

УПЛ

Сьогодні відбулися Загальні збори клубів Української Прем'єр-Ліги.

За підсумками зустрічі організація внесла зміни до Регламенту проведення змагань. Починаючи з сезону 2019/2020, після останнього туру другого етапу чемпіонату буде організовано двораундовий плей-офф за право представити Україну в Лізі Європи. У півфіналі команда, що зайняла 5 місце за підсумками чемпіонату, буде битися з колективом, які зайняли 8 місце. У другому матчі цієї стадії 6-а команда битиметься з володарем 7-ого рядки. У фінальному матчі переможці півфінальних пар змагатимуться один з одним за вихід в Лігу Європи. У разі, якщо путівку в Лігу Європи отримає переможець Кубка України, в плей-офф візьмуть участь команди, що зайняли місця в УПЛ з 4-го по 7-е.

Переможець плей-офф стартує в ЛЄ з 2 кваліфікаційного раунду. Півфінали і фінал плей-офф будуть складатися з одного матчу і пройдуть на полях клубів, які зайняли в УПЛ більш високе місце. Якби дана формула була застосована в нинішньому сезоні, то Зоря в плей-офф зіграла б з Десною, а Львів - з Ворсклою.

Нагадаємо, донецький Олімпік поки не отримав атестат на участь в УПЛ на наступний сезон.

Також раніше повідомлялося, що чемпіон України донецький Шахтар призначив Луїша Каштру головним тренером.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv