Збірна Еквадору (U-20)

Збірна Еквадору (U-20) Фото:: Сайт FIFA

У матчі за третє бронзові медалі чемпіонату світу до 20 років віч-на-віч зійшлися збірні Італії та Еквадору. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу латиноамериканської команди.

Основний час поєдинку пройшов за рівної гри двох колективів з невеликою перевагою еквадорців. Втім, голів вболівальники так і не побачили - на футболістів чекали екстра-тайми.

На 95-й хвилині італійці отримали шанс розмочити рахунок ударом з пенальті, проте Марко Олів'єрі не зумів переграти воротаря еквадорської команди Веллінгтона Раміреса.

Не забиваєш ти - забивають тобі. На 104-й хвилині дане футбольне правило підтвердив гол еквадорців, забитий Річардом Міною. Як виявилося, цей результативний удар став вирішальним - 1:0 на користь еквадорців.

Таким чином, збірна Еквадору стала бронзовим призером чемпіонату світу до 20 років. Італійцям залишається задовольнятися четвертим місцем.

Нагадаємо, у фіналі чемпіонату світу до 20 років зійдуться збірні України та Південної Кореї.

Підписуйся на телеканали Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з то-ліг: https://t.me/footballua_tv