Олександр Петраков

Олександр Петраков Фото:: Сайт УАФ

Тріумфатор ЧС-2019 U-20 Олександр Петраков розповів про нелегкий шлях тренера і перспективи роботи в клубі.

- Приємно, що так зустріли. Розуміння того, що ми зробили, прийде пізніше. Дуже втомилися, залишили багато сил, зараз нічого не відчуваю. Тренерство? Тренери довго не живуть, і успішні теж. Дякую журналістам за критику в перших матчах. Поливали нас нормально, а потім дивлюся - охолонули, мовчать. Ну, думаю, треба вигравати чемпіонат світу, щоб похвалили. Ось тепер будете хвалити. Але я хлопцям сказав, що це швидко піде. Через два тижні накинуться.

Чи розумів на старті роботи, що буде такий результат? Ні. Коли перший раз зібралися, я сказав помічникові: Щось не можу на них дивитися. Давай ти починай перше тренування. Але хлопці зрозуміли, що потрібно робити, в чому себе обмежувати і до чого йти. Вони створили диво, знімаю капелюха.

Клубна робота? Кожен повинен бути на своєму місці. Але чесно скажу: думав сьогодні про Велько Пауновіч, він з Сербією виграв чемпіонат світу в 2015-му році в Новій Зеландії, а потім його запросили відразу в МЛС ... Він поїхав з усім штабом. Думаю, може, ще подзвонять.

Відзначимо, збірна України (U-20) здобула золоті медалі чемпіонату світу. У фіналі команда Олександра Петракова обіграла однолітків з Південної Кореї.

Успіх своїх підопічних прокоментував наставник збірної України (U-20) Олександр Петраков. Спеціаліст щасливий.

Пропонуємо вам згадати всі результати збірної України (U-20) на переможному чемпіонаті світу.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv