Ліга Європи

Ліга Європи Фото:: Getty Images

Відбулося жеребкування першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи, в якому своїх суперників дізналися 94 команди (87 кваліфікованих і 7 команд з попереднього раунду) були поділені на сім груп по десять команд і дві групи по 12 команд.

Жеребкування Ліги Європи: Зоря дізнається свого суперника

Результати жеребкування першого кваліфікаційного раунду:

Група 1

Мальме (Швеція) - Баллімена (Північна Ірландія) / НДІ (Фарерські острови)
Конна Куей Ноумедс (Уельс) - Кілмарнок (Шотландія)
Брейдаблік (Ісландія - Вадуц (Ліхтенштейн)
Бранн (Норвегія) - Шемрок (Ірландія)
Вітебськ (Білорусь) - КуПС (Фінляндія)

Група 2

Ордабаси (Казахстан) - Торпедо Кутаїсі (Грузія)
Сент-Джулія (Андорра) / Європа (Гібралтар) - Легія (Польща)
Гзіра Юнайтед (Мальта) - Хайдук (Хорватія)
Раднічкі (Сербія) - Флора (Естонія)
ЦСКА Софія (Болгарія) - Титоград (Чорногорія)

Група 3

Маккабі Хайфа (Ізраїль) - Мура (Словенія)
Дебрецен (Угорщина) - Кукесі (Албанія)
Женесс Еш (Люксембург) - Тобол (Казахстан)
ФКСБ (Румунія) - Мілс (Молдова)
Чукарички (Сербія) - Бананц (Вірменія)

Група 4

Крусейдерс (Північна Ірландія) - Б36 (Фарерські острови)
Турку (Фінляндія) - Брондбю (Данія)
Приштина (Косово)/Сент Джозефс (Гібралтар) - Рейнджерс (Шотландія)
Корк (Ірландія) - Прогрес (Люксембург)/Університет Кардіффа (Уельс)
Мольде (Норвегія) - КР (Ісландія)

Група 5

Левскі (Болгарія) - Ружомберок (Словаччина)
Академія Пандєв (Македонія) - Зрінськи (Боснія)
Зета (Чорногорія) - Фехервар (Угорщина)
Шахтар Солігорськ (Білорусь) - Хайберніанс (Мальта)
Нефтчі (Азербайжжан) - Сперанца (Молдова)

Група 6

Олімпія (Словенія) - Рігас (Латвія)
Гонвед (Угорщина) - Жальгіріс (Литва)
Радник (Боснія) - Спартак Трнава (Словаччина)
Фола Еш (Люксембург) - Чихурі (Грузія)
Алашкерт (Вірменія) - Македонія Скоп'є (Північна Македонія)

Група 7

Динамо Тбілісі (Грузія) - Ла Фьоріта (Сан-Марино) / Енгордані (Андорра)
Широкі Брієг (Боснія) - Кайрат (Казахстан)
Кауно (Литва) - Аполлон (Кіпр)
Вентспілс (Латвія) - Теута (Албанія)
Краковія (Польща) - Дунайська Стреда (Словаччина)

Група 8

Стьярнан (Ісландія) - Левадія (Естонія)
Баррі Таун (Уельс) / Кліфтонвілл (Північна Ірландія) - Огесунн (Норвегія)
Рітеріай (Литва) - КІ (Фарерські острови) / Тре Фіорі (Сан-Марино)
Динамо Мінськ (Білорусь) - Лієпая (Латвія)
Норчеппінг (Швеція) - Сент-Патрікс (Ірландія)
Абердін (Шотландія) - РоПС (Фінляндія)

Група 9

Домжале (Словенія) - Бальцана (Мальта)
Лячі (Албанія) - Хапоель Беер-Шева (Ізраїль)
Будучность (Чорногорія) - Нарва (Естонія)
Саба (Азербайджан) - Університатя (Румунія)
Пюнік (Вірменія) - Шкупі (Македонія)
АЕК (Кіпр) - Петроклуб (Молдова)

Перші матчі відбудуться 11 липня, тоді як відповідні зустрічі пройдуть 18 липня.