Ліверпуль

Ліверпуль Фото:: Getty Images

У сезоні 2018/2019 бельгійський нападник Ліверпуля Дівок Орігі забивав небагато. Всього шість м'ячів вдалося запасному мерсисайдців записати на свій рахунок. Однак будь-який фанат «червоних» з легкістю згадає кожен м'яч у виконанні бельгійця, адже вони виявлялися вирішальними. З пам'яті вислизає лише гол Вотфорду на початку лютого. Тоді підопічні Клоппа добули розгромну перемогу над суперником - 5:0, а гол бельгійця став третім в тій зустрічі. Однак інші взяття воріт мали доленосне значення ... Втім, все по черзі!

Ліверпуль — Евертон 1:0 (90+6 хвилина)

Мерсисайдське дербі відбулося в 14-му турі АПЛ. Примітно, що до принципового матчу Дівок жодної хвилини не зіграв в рамках англійської першості. Клопп випустив бельгійця лише на 84-ій хвилині і явно не пошкодував про це. Орігі не без частки везіння забив переможний гол на 90+6 хвилині, скориставшись нерозторопністю Пікфорда.

Ньюкасл — Ліверпуль 3:2 (86 хвилина)

Кінцівка сезону стала бенефісом бельгійського нападника. Все розпочалося з матчу передостаннього туру АПЛ, коли Ліверпулю «кров з носу» необхідна була перемога над Ньюкаслом для збереження місця в гонці за трофей АПЛ.

Матч складався непросто. До 54-й хвилині рахунок був 2:2. Через 20 хвилин травмувався Салах, який був замінений на Орігі. А через 15 хвилин Дівок забив рятівний м'яч для Ліверпуля. Однак, як ми вже знаємо, це не допомогло мерсисайдцям завоювати бажаний трофей АПЛ.

Ліверпуль — Барселона 4:0 (7, 79 хвилина)

Через три дні після матчу з Ньюкаслом Ліверпулю треба було зустрітися з Барселоною в матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів. Орігі з'явився в матчі зі старту, замінивши травмованого Фірміно.

Ліверпулю необхідно було відігравати три пропущені м'ячі на Камп Ноу. Запорукою майбутнього успіху повинен був стати швидкий м'яч у ворота каталонців. На сьомій хвилині Джордан Хендерсон пробив з меж штрафного, Тер Штеген відбив м'яч перед собою, найспритнішим на добиванні виявився Дівок Орігі, який відправив м'яч у ворота і поклав початок легендарному розгрому. Символічно, що саме Орігі закінчив феноменальний камбек дружини Клоппа. Кожен фанат «червоних» ще багато років буде згадувати той кутовий, який розіграв Александер-Арнольд, а завершив Орігі. 4:0 і шлях до фіналу відкрито!

Тоттенгем — Ліверпуль (87 хвилина)

У фінальному поєдинку Ліги чемпіонів Орігі з'явився на полі в середині другого тайму, замінивши Фірміно, який так і не оговтався від травми. Ліверпуль мінімально вів у рахунку і піддавав себе певному ризику щодо підсумкового результату. Однак гол Дівока в кінцівці зустрічі поставив крапку і вже через кілька хвилин багатомільйонна армія фанатів Ліверпуля несамовито раділа перемозі своєї команди в головному єврокубку Європи.

Вчора Ліверпуль віддячив бельгійця за внесок в успіхи команди, підписавши новий п'ятирічний контракт з нападаючим.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv