Чемпіонат Європи-2019 U-21

Чемпіонат Європи-2019 U-21 Фото:: Офційний сайт УЄФА

Сьогодні завершилися півфінальні ігри молодіжного чемпіонату Європи.

У першому півфіналі німці здолали румунів в драматичному матчі. Підопічні Кунтца до перерви поступалися з рахунком 1:2, проте три голи в другому таймі допомогли Манншафт вийти в фінал. Підсумкові 4:2 встановилися завдяки дублям Джанлуки Вальшмідта, Надіема Амірі і румунського форварда Георге Пушкаша.

У другому півфіналі Іспанія U-21 не залишила шансів французькому опоненту. «Фурія Роха» першою пропустила від Матети, проте відповіла на це взяття воріт чотирма своїми голами. У воротах Бернардоні розписалися Марк Рока, Мікель Оярсабаль, Дані Ольмо і Борха Майорал. Підсумковий рахунок 4:1 дозволив підопічним де ла Фуенте вийти у вирішальний матч.

Таким чином, у фіналі чемпіонату Євро U-21 зіграють молодіжні збірні Німеччини та Іспанії. Матч пройде 30 червня в Удіне. На нашому сайті пройде онлайн-трансляція вирішального матчу турніру.

З ходом подій полуфнала Іспанія U-21 - Франція U-21 можна ознайомитися за посиланням.

Чемпіонат Європи U-21: розклад і результати матчів

Підписуйся на телеканали Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv