Марьян Швед

Марьян Швед Фото:: Офіційний сайт Селтіка

Півзахисник збірної України Мар'ян Швед вийшов в стартовому складі шотландського Селтіка в товариському матчі з австрійським Вінером, тим самим дебютувавши за новий клуб. Швед провів на полі 45 хвилин зустрічі з представником третього дивізіону Австрії і разом з більшістю партнерів був замінений у перерві. Матч закінчився перемогою Селтіка - 2:1.

Український легіонер не зміг відзначитися, але, судячи з відгуків уболівальників і тренерського штабу Селтіка, зумів справити хороше враження своєю грою.

Нагадаємо, Руслан Малиновський виявив бажання покинути Генк.

Раніше повідомлялося, що українець дав згоду на трансфер в Сампдорію.

Крім цього, зазначимо, що Генк знизив цінник на Малиновського. Все для того, щоб все ж виручити кошти за українця.

Поки на трансферних ринках світу вирують пристрасті, пропонуємо тобі згадати найкращі моменти минулого футбольного сезону:

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv