Габриэл Жезус

Габриэл Жезус Фото:: Getty Images

Збірна Бразилії стала першим фіналістом Кубка Америки-2019. У півфіналі «селесао» впевнено обіграли принципових суперників з Аргентини.

Дивлячись на статистику матчу, може здатися, що господарям турніру пощастило: Аргентина частіше била по воротах і трохи більше володіла м'ячем. Але насправді бразильці контролювали гру, і лише початок другого тайму Мессі і компанія можуть записати собі в актив.

В середині першого тайму Дані Алвес протягнув м'яч по центру, обігравши по ходу суперника, і віддав пас направо на Фірміно. Гравець Ліверпуля одним дотиком зміг знайти Жезуса, який знаходився прямо перед воротами Армані. Габріел не схибив - 1:0. Аргентинці намагалися створювати моменти і навіть потрапили в поперечину, але це не призвело до позитивного для них результату.

Початок другого тайму подарував надію вболівальникам «альбіселесте», але удари Мессі потрапляли в карскас воріт, або ж свою майстерність демонстрував Аліссон. В цей час Жезус зміг обіграти кількох суперників і віддав на Фірміно, який зняв всі питання з приводу фіналіста турніру.

Бразильці чекають переможця матчу Чилі-Перу, з яким зустрінуться в фіналі. Що стосується збірної Аргентини, то 20 хвилин хорошої гри за весь турнір - занадто мало, щоб виграти титул. Мессі все ще залишається без трофея на рівні збірних.

Бразилія - ​​Аргентина 2:0

Голи: Жезус, 19, Фірміно, 71

Бразилія: Аліссон, Алвес, Маркіньос (Міранда, 64), Т. Сілва, Сандро, Артур, Каземіро, Жезус (Аллан, 80), Коутіньо, Евертон (Вілліан, 46), Фірміно.

Аргентина: Армані, Фойт, Пессель, Отаменді, Тальяфіко (Дібала, 85), Де Пауль (Ло Чельсо, 67), Паредес, Акунья (Ді Марія, 59), Мессі, Агуеро, Л. Мартінес.

Попередження: Алвес 40, Аллан, 82 - Тальяфіко, 9, Акунья, 40, Фойт, 56, Л. Мартінес, 58, Агуеро, 90+3

Кубок Америки-2019: розклад та результати матчів

Пропонуємо вам згадати найкращі моменти минулого футбольного сезону:

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv