Габриэл Жезус

Габриэл Жезус Фото:: Getty Images

У Бразилії на легендарному стадіоні Маракана вирішувалася доля титулу Кубка Америки-2019. Господарі турніру бразильці у фіналі зійшлися з головною сенсацією розіграшу - збірної Перу. Команди вже зустрічалися на груповому етапі і тоді пентакампеони не залишили шансів супернику, обігравши його з рахунком 5:0.

На цей раз боротьба вийшла більш напружено, але в підсумку все закінчилося для Бразилії очікуваної перемогою і дев'ятим титулом Копа Америка в історії на очах у своїх уболівальників. Евертон відкрив рахунок вже на 15-й хвилині. Перуанці зуміли відігратися, коли Пауло Герреро реалізував пенальті на 44-й хвилині. Але ще до перерви точний удар Жезуса знову вивів вперед бразильців. Бразильцям стало ще складніше після видалення Жезуса в другому таймі, але перемогу вони не віддали. Мало того за кілька хвилин до кінця Рішарлісон з пенальті встановив остаточний рахунок - 3:1.

Бразилія - Перу 3:1

Голи: Евертон, 15, Жезус, 45 + 3, Рішарлісон, 90 (пен.) - Герреро, 44 (пен.)

Бразилія: Аліссон, Маркіньос, Сандро, Алвес, Сілва, Артур, Каземіро, Коутіньо (Мілітао, 77), Фірміно (Рішарлісон, 75), Евертон (Аллан, 90 + 3), Жезус

Перу: Гальесе, Трауки, Абрам, Адвінкула, Йотуні (Руідіас, 78), Самбрано, Тапіа (Гонсалес, 82), Куева, Герреро, Каррільо (Поло, 86), Флорес

Попереджені: Жезус, 30, Сілва, 53, Жезус, 70, Рішарлісон, 90 + 1 - Тапіа, 49, Самбрано, 68, Адвінкула, 84

Вилучений: Жезус, 70

Кубок Америки-2019: розклад та результати матчів

Поки на полях Південної Америки вирують пристрасті, згадаймо найкращі моменти минулого сезону.

Підписуйся на телеканали Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv