Кот-д'Івуар - Алжир

Кот-д'Івуар - Алжир Фото:: Getty Images

Відмінний і напружений поєдинок продемонстрували збірні Кот-д'Івуару та Алжиру в 1/4 фіналу Кубка африканських націй.

Алжирці відкрили рахунок на 20-й хвилині. Фегулі в дотик замкнув простріл з флангу без шансів для воротаря - 0:1. На самому початку другого тайму збірна Алжиру отримала шанс подвоїти рахунок з пенальті, призначення якого викликає великі сумніви. На повторі чітко видно, що нападник номінальних гостей не контактував з голкіпером в момент падіння в штрафній, проте арбітр вказав на «точку». Бунеджа «вирок» не виконав, пальнув у поперечину. Справедливість мала місце на футбольному полі!

В середині другого тайму івуарійці вирівняли рахунок на табло. Коджі закінчив контратаку, прибравши захисника і відправив м'яч у кут воріт - 1:1.

Кінцівка основного часу та екстратайм завершилися з безліччю гострих моментів, але без забитих м'ячів. Довелося визначати переможця в серії пенальті. Тут фортуна була на боці збірної Алжиру. «Лисиці пустелі» переграли суперника - 3:4.

У півфіналі алжирці зустрінуться з Нігерією.

Кот-д'Івуар — Алжир 1:1 (по пенальті - 3:4)

Голи: Коджі, 62 - Фегулі, 20

Кот-д'Івуар: Гбохуо, Багайоко, Кулібалі, Кенон (Комара, 54), Траоре, І.Сангаре (Гбамен, 78), Граделю, Кессі, Дьє, Заа (Максвелл Корне, 94), Коджі (Боні, 96)

Алжир: М'Болі, Бенламрі, Аталь (Зеффан, 30), Бенсебаіні, Манді, Гедіура, Фегулі (Делор, 120+1), Беннасер, Бела, Бунеджа (Слмані, 78), Марез (Унас, 86)

Попереджені: Заа, 29, Багайоко, 43, Гбохуо, 46, Кессі, 88, Комара, 120 - Бенсебаіні, 29, Беннасер, 39

Нереалізований пенальті: Бунеджа, 48

Нагадаємо, раніше путівку в півфінал здобув Сенегал, який мінімально переграв Бенін.

Також серед півфіналістів опинилась Нігерія, яка в драматичному поєдинку переграла ПАР.

Кубок африканських націй-2019: розклад та результати матчів.

Кубок африканських націй вийшов на фінішну пряму. Тим часом пропонуємо отримати насолоду від відеонарізки чудових індивідуальних дій Арьєна Роббена, який нещодавно оголосив про завершення кар'єри:

Підписуйся на телеканали Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv