Михайло Сергійчук

Вчора відбулася гра кваліфікаційного раунду ЛЄ між латвійським Вентспілсом і албанською Теутою.

Балтійська команда впевнено розгромила албанців на своєму полі. З перших хвилин у складі господарів вийшли двоє українців - екс-воротар Олімпіка Костянтин Махновський і колишній форвард Вереса, Ворскли і Десни Михайло Сергійчук. Вже на 5 хвилині українець красивим ударом в падінні відкрив рахунок в матчі, скориставшись пасом Айегуна.

У другому таймі Михайло покинув поле, а господарі встигли забити ще два голи. Український кіпер зберіг ворота «сухими», зробивши три сейви. Рахунок 3:0 практично не залишає албанському клубу шансів на перемогу в протистоянні.

Переможець пари в 2 кваліфікаційному раунді зустрінеться з найсильнішою командою протистояння Гзіра Юнайтед - Хайдук Спліт. У першому матчі гостьову перемогу здобула хорватська команда з рахунком 0:2.

Нагадаємо, вчора також відзначився форвард Кайрата Адерінсола Есеола. Дубль українця допоміг казахам здолати Широкі Брієг.

Раніше повідомлялося, що в новому сезоні УПЛ з'явиться плей-офф за вихід в ЛЄ.

Ліга Європи 2019/2020: розклад і результати кваліфікації

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv