Тете

Тете Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Донецький Шахтар зіграв черговий контрольний матч в рамках підготовки до нового сезону. Суперником підопічних Каштру став Олімпік.

На екваторі першої половини зустрічі «гірники» розмочили рахунок в матчі. Мораес стягнув на себе захисників і покотив у вільну зону на Тайсона, той в дотик виконав простріл, Халімі перервав політ м'яча, але точно на ногу Патріку - 1:0.

У другому таймі Патрік оформив дубль, замкнувши точний фланговий простріл Ісмаїлі - 2:0.

Крапку в матчі поставив точний удар Мораеса. Жуніор реалізував момент після передачі Тайсона - 3:0.

Шахтар — Олімпік 3:0
Голи: Алан Патрік, 26, 57, Мораес, 88.

Нагадаємо, раніше Шахтар в контрольному поєдинку здолав Колос. Олександр Пихаленок в післяматчевому коментарі розповів, що очікує від Колоса боротьби за першу шістку в УПЛ.

До речі, передсезонна підготовка команд підходить до завершення. Зовсім скоро відбудеться Суперкубок України між Динамо і Шахтарем. Ми зібрали для вас п'ять пам'ятних голів Суперкубка України. Згадуємо ключові голи в матчах за Суперкубок України останніх років.

До слова, головний тренер Шахтаря Луїш Каштру запевнив, що з першого дня зборів «гірники» готуються до матчу з Динамо за Суперкубок.