Ханс Ванакен

Ханс Ванакен Фото:: Про-Ліга Жюпіле

Півзахисник Брюгге Ханс Ванакен прокоментував результат матчу-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти Динамо (3:3):

- Вийшов виснажливий матч, але з хорошим кінцевим результатом. Було дуже жарко, ми погано почали зустріч. Вже на самому старті ми пропустили гол, хоча і хотіли цього уникнути.

З іншого боку, ми знали, що знаходимося в гарній формі і зможемо теж забити. За сім хвилин до перерви ми це зробили. Це був ідеальний момент, тому що ви бачили, як у киян згасала віра в прохід далі.

Наше завдання полягало в тому, щоб не пропустити в перші п'ятнадцять хвилин другого тайму, але Динамо знову швидко вийшло вперед. Ми добре відреагували, взявши під контроль хід гри і самі створили моменти. Це було ключем до досягнення хорошого результату.

Своїми враженнями від матчу проти Динамо поділився головний тренер Брюгге Філіпп Клеман.