Андрій Ярмоленко

Андрій Ярмоленко Фото:: Getty Images

Головний тренер Вест Хема Мануель Пеллегріні замінив українського вінгера Андрія Ярмоленко на 56-й хвилині матчу проти Уотфорда при рахунку 1:1. Замість нашого співвітчизника вийшов Майкл Антоніо.

За даними авторитетного статистичного порталу WhoScored українець встиг 36 разів торкнутися м'яча, виграти одну верхову дуель і одного разу вдарити в створ воріт. Також українець віддав 26 пасів, 19 з яких були точними, а два ключовими. За все це Ярмоленко отримав оцінку 7,09, що було одним із кращих результатів в команді на момент заміни.

Нагадаємо, Андрій не потрапив в заявку лондонців на матч першого туру з Манчестер Сіті.

Зате в наступному турі українець провів 13 хвилин на полі в матчі проти Брайтона.

Раніше Пеллегріні заявляв, що радий поверненню Ярмоленка.