Віктор Скрипник

Віктор Скрипник Фото:: Зоря

У матчі-відповіді плей-оф раунду Ліги Європи Зоря в Запоріжжі зустрічалася з Еспаньолом. Фінальний свисток арбітра зафіксував зручну для гостей нічию - 2:2.

Рахунок в матчі, незважаючи на всі зусилля Зорі, вдалося розмочити Еспаньолу - на 34 хвилині запорізьких уболівальників засмутив Факундо Феррейра. Дане взяття воріт виявилося єдиним у першому таймі.

У дебюті другої половини матчу луганчанам вдалося відігратися - на 54 хвилині постарався Богдан Леднєв. Втім, вже через шість хвилин гості знову вийшли вперед зусиллями Матіаса Варгаса. На 78 хвилині Назарій Русин забив другий гол Зорі, який, на жаль, не вплинув на результат протистояння.

Таким чином, з огляду на перемогу Еспаньола в першому матчі з рахунком 3:1, саме іспанці пробилися в груповий раунд Ліги Європи. У свою чергу, Зоря залишилася за бортом турніру.