Калиду Кулибали

Калиду Кулибали Фото:: Getty Images

Уже в другому турі італійської Серії А жереб звів двох головних претендентів на чемпіонтсво: Ювентус і Наполі. Матч подарував безліч емоцій і голів. Нейтральний уболівальник точно отримав задоволення.

Перший тайм проходив під знаком тотальної переваги господарів. Крім голів, які забили Данило і Ігуаїн, небезпечні моменти були у Хедіри і інших гравців Ювентуса. У складі Наполі можна відзначити лише відмінний удар Аллана, після якого Щесни довелося постаратися, щоб залишити свої ворота в недоторканності.

На 62-й хвилині матчу Кріштіану Роналду, здавалося б, вирішив усі питання з приводу переможця, але насправді лише розбудив звіра.

Спочатку на 66-й і 68-й хвилинах Манолас і Лосано скоротили відставання від господарів, а на 81-й хвилині Ді Лоренцо і зовсім зрівняв рахунок.

Апогеєм всього матчу став автогол Каліду Кулібалі, який трапився в додатковий час. Трагедія як для гравця, так і для всієї команди, яка була в кількох секундах від камбеку.

Після двох турів Ювентус йде з максимальним результатом, а Наполі здобув перемогу і програв з однаковим рахунком 4:3

Відеоогляд першого тайму:

Відеоогляд другого тайму:

Ювентус - Наполі 4:3

Голи: Данило, 16, Ігуаїн, 19, Роналду, 62, Кулібалі, 90+2 (в свої ворота) - Манолас, 66, Лосано, 68, Ді Лоренцо, 81

Ювентус: Щесни, Сандро, Бонуччі, Де Шильйо (Данило, 15), де Лігт, Коста, Матюїді, Хедіра (Джан, 60), Пьяніч, Ігуаїн (Дібала, 76), Роналду

Наполі: Мерет, Ді Лоренцо, Гулям (Руй, 46), Кулібалі, Манолас, Руїс, Зелінський, Аллан (Елмас, 74), Інсіньє (Лосано, 46), Кальєхон, Мертенс

Попередження: Матюїді, 53, Сандро, 80, Коста, 83 - Гулям, 40, Ді Лоренцо, 44, Елмас, 90+1