Ляказетт

Ляказетт

У матчі четвертого туру АПЛ Арсенал на своєму полі приймав Тоттенгем. Фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию - 2:2.

Відкрити рахунок в матчі вдалося Тоттенгему - на 10 хвилині фанатів Арсеналу шокував Крістіан Еріксен. Через 30 хвилин Харрі Кейн подвоїв перевагу своєї команди, реалізувавши пенальті.

Втім, господарі не збиралися капітулювати і ще до відходу на перерву зуміли відіграти один гол. У компенсований до першого тайму час відзначився Александр Ляказетт.

У другому таймі «каноніри» продовжили розпочате і зрівняли рахунок - на 71 хвилині голом відзначився П'єр-Емерік Обамеянг. На останнім хвилинах поєдинку господарі зуміли забити і втретє, проте дане взяття воріт було скасовано через офсайд. Розібратися в моменті допоміг VAR.