Атлетико - Эйбар

Атлетико - Эйбар Фото:: Getty Images

Третій тур чемпіонату Іспанії подарував уболівальникам божевільне протистояння Атлетіко і Ейбара. Господарі змогли вирвати перемогу, програючи по ходу з рахунком 0:2.

Вже до 19-ї хвилини, завдяки голам Шарлеса і Арбільї, гості лідирували з рахунком 0:2. Здавалося, «матрацники» просто не знають, куди бігти і що робити. Господарі трохи оговталися, коли Жоау Феліш скоротив відставання на 27-й хвилині. Саме за рахунку 1:2 команди пішли на перерву.

На другий тайм Сімеоне випустив Вітоло, який віддячив тренеру вже через 6 хвилин, зрівнявши рахунок. Після цього двічі відзначався Дієго Коста, але обидва голи були скасовані через офсайд. Проте господарі все-таки змогли вирвати перемогу в матчі. Зіграла ще одна заміна Сімеоне: Томас відзначився в самій кінцівці гри і приніс перемогу своїй команді.

Таким чином Атлетіко залишається єдиною командою ЛаЛіги, що не втратила очки в перших трьох турах. Що стосується Ейбаар, то вони знаходяться в зоні вильоту з одним набраним пунктом.

Атлетіко - Ейбар 3:2

Голи: Феліш, 27, Вітоло, 52, Томас, 90 - Шарлес, 7, Арбілья, 19

Атлетіко: Облак, Хіменес, Тріпп'єр, Ермосо, Лоді, Льоренте (Вітоло, 46), Коке, Сауль, Лемар (Рікельме, 78), Коста, Феліш (Томас, 84)

Ейбар: Дмітровіч, Техеро, Арбілья, Раміс, Еспосіто, Альварес (Олівейра, 55), Орельяна, Леон (Корреа, 86), Інуї, Діоп, Шарлес (Кіке, 63)

Попередження: Інуї, 4, Орельяна, 15, Дмітровіч, 69