Руслан Малиновський

Руслан Малиновський Фото:: Офіційний сайт Аталанти

У матчі другого туру чемпіонату Італії Аталанта на своєму полі приймала Торіно. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу гостей з рахунком 3:2.

Хавбек Атланти Руслан Малиновський з'явився на полі на 66 хвилині, замінивши Алехандро Гомеса. На той час рахунок був 2:3. Врятувати бергамців від поразки українцеві не вдалося.

За інформацією порталу WhoScored, за час, проведений на полі, Малиновський 25 раз торкнувся м'яча, віддав 12 передач (2 - ключові) і оформив 2 кроси. Точність передач українця склала 50%.

Загальна оцінка Руслана - 6,37.

Додамо, що в поєдинку першого туру Серії А проти спав Руслан Малиновський також вийшов на заміну в другому таймі. На той час бергамці поступалися з рахунком 1:2.

Нагадаємо, в Лізі чемпіонів Аталанта зіграє в одній групі з Шахтарем.

Відзначимо, Руслан Малиновський поділився очікуваннями від майбутнього протистояння з чемпіоном України.