Олексій Михайличенко

Олексій Михайличенко Фото:: Динамо

Головний тренер Динамо прокоментував нічийний результат на полі Зорі.

«Матч вийшов справжній кубковий. Багато емоцій, багато голів, багато хороших і небезпечних моментів. Думаю, такий футбол глядачам подобається. Напевно, в меншій мірі подобається тренерам, тому що він валідольний, але від цього нікуди не дінешся.

Навіть не знаю, які тренери можуть будувати до матчу плани робити заміну в перерві. Звичайно, ми не стали ризикувати, знаючи, що Гармаш дуже емоційний. Якщо він отримав жовту картку і почав трошки спілкуватися на поле, то це негативно впливає його на гру.

Якщо говорити про саму зустрічі, звичайно, шкода, що при рахунку 2: 0 ми не змогли продовжувати грати так, як грали до цього, не змогли контролювати матч. Останні матчі виявилися невдалими, тому психологія - потрібна перемога будь-якою ціною - все-таки була присутня.

Ми дали супернику відчути м'яч, відчути гру, відчути впевненість. На жаль, ми не змогли розвинути цей результат і другий тайм був менш організованим, не таким, яким ми хотіли б його бачити. Тому результат саме такий.»

Нагадаємо, Динамо не змогло обіграти Зорю в матчі 6-го туру чемпіонату України.

У свою чергу, Шахтар розгромив в гостях Олімпік. Відрив «гірників» від киян зріс до 10 очок.

Екс-гравець Динамо Олександр Алієв заявив, що гру Динамо дивитись гидко.