Віктор Скрипник

Віктор Скрипник Фото:: Зоря

Головний тренер Зорі прокоментував нічийний результат проти Динамо.

«Коли програєш 2:0 і закінчуєш 2:2, то можна сказати, що це щастя. Але в кінці було в якійсь мірі невдоволення. Ми грали на перемогу. Другий тайм можна поставити нам в великий плюс. З огляду на те, що два дні тому ми таку ж гру видали проти іншої топ-команди. Можу привітати своїх хлопців. І скажу сміливо, що я гордий тренувати Зорю.

Навіть є гіркота, що зараз велика перерва попереду. Хотілося б знову бачити хлопців, тренуватися, грати. Щоб все йшло по накатаній. Ми розуміємо, що потрібна пауза. Даю хлопцям три дні відпочинку. Вони його заслужили. З п'ятого числа зберемося на базі і будемо далі готуватися до матчів чемпіонату.

У єврокубках ми показали непоганий рівень. Грали проти топ-команди, яка в минулому сезоні посіла сьоме місце в Ла Лізі. Зараз про гроші ми не говоримо. Лише про рівень футболу. Сьогодні ми не просто бігли, а грали в футбол. Налаштувати хлопців було не важко, адже всі знали, що ми грали проти нашого гранда. Хотілося показати теж пристойний футбол. Важливо, що хлопці в себе повірили.

У другому таймі грала одна команда в чорних футболках. Ми йшли вперед, були ближче до третього м'яча. У роздягальні всі були дуже раді, хоча ми зіграли тільки внічию. Справедливий або не справедливий результат - по моментам ми не поступалися, а іноді навіть домінували. Кожен на поле знає, що йому робити. Будемо працювати над помилками. Хочемо поліпшити стандарти, культуру пасу.»

Нагадаємо, Динамо не змогло обіграти Зорю в матчі 6-го туру чемпіонату України.

У свою чергу, Шахтар розгромив в гостях Олімпік. Відрив «гірників» від киян зріс до 10 очок.

Екс-гравець Динамо Олександр Алієв заявив, що гру Динамо дивитись гидко.