Серхио Рамос

Серхио Рамос Фото:: Getty Images

У п'ятому турі групового етапу відбору ЄВРО-2020 збірна Румунії на своєму полі приймала національну команду Іспанії. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу гостей з рахунком 2:1.

Почався матч без сюрпризів. На 29 хвилині іспанці відкрили рахунок - Серхіо Рамос реалізував пенальті. Більше голів у першому таймі забито не було.

У дебюті другої половини гри гості подвоїли перевагу - на 47 хвилині відзначився Пако Алькасер. Незважаючи на два пропущених голи, господарі не здалися і відіграли один м'яч - на 59 хвилині постарався Флорін Андоне. Втім, звести матч хоча б до нічийного результату у румунів не вийшло.