Вірджил Ван Дейк

Вірджил Ван Дейк Фото:: Getty Images

У п'ятому турі групового етапу відбору ЄВРО-2020 збірна Німеччини на своєму полі приймала національну команду Голландії. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу гостей з рахунком 4:2.

Розмочити рахунок в матчі вдалося господарям - на 9 хвилині відзначився Серж Гнабрі. Даний гол виявився єдиним у першому таймі. Однак все найцікавіше було попереду!

На 59 хвилині гості зуміли зрівняти рахунок зусиллями Френкі де Йонга. Через сім хвилин команда Рональда Кумана і зовсім вийшла вперед завдяки автоголу Джонатана Та.

До честі німців, вони не здалися і вирівняли рахунок на табло. На 73 хвилині Тоні Кроос забив другий гол «Бундестім», реалізувавши пенальті.

Втім, останнє слово було за голландцями. На 79 хвилині гості забили втретє - постарався Доніелл Мален. У компенсований же до другого тайму час Джорджиніо Вейналдум поставив крапку в протистоянні.