Англія - Болгарія

Англія - Болгарія Фото:: Офіційний твіттер збірної Англії

На Уемблі збірна Англії не помітила збірну Болгарії.

Господарі намацували свою гру до середини першого тайму, поки Кейн не розмочив рахунок у матчі. Болгари завозилися з м'ячем у власному штрафному, це призвело до того, що Стерлінг відібрав м'яч, віддав на Кейна, а Гаррі розстріляв ворота Ілієва з вигідної позиції - 1:0.

Харрі Кейн

Харрі Кейн Фото: Офіційний твіттер збірної Англії

Подвоїти рахунок в поєдинку вдалося лише після перерви. Кейн відзначився дублем, реалізувавши пенальті - 2:0. А шістьма хвилинами потому капітан асистував Стерлінгу, який зробив рахунок у матчі розгромним - 3:0.

Крапку в зустрічі поставив герой матчу — Гаррі Кейн. «Дев'ятка» збірної реалізував пенальті на 73-й хвилині.

Англія обходить Косово в турнірній таблиці та з максимальною кількістю очок очолює відбіркову групу. Різниця забитих і пропущених у підопічних Саутгейта просто вражає - 14/1. Болгарія, у свою чергу, на дні турнірної таблиці.