Украина - Нигерия

Украина - Нигерия Фото:: Сайт УАФ

Десять років по тому збірна України повернулася на Дніпро-Арену. У товариському матчі наша команда протистояла нігерійцям.

Одним з головних героїв цього протистояння став італійський арбітр Паоло Валері, який відверто плавав в своїх рішеннях. Загалом, зрозуміло, чому цей хлопець працював на товариському матчі, а не судив якусь гру відбору на Євро-2020.

Перший тайм став справжнім холодним душем для українців. Дебютний гол пропустили вже на 4-й хвилині матчу. Оборона залишила Арібо навпроти воріт Луніна, який без зусиль розстріляв нашого голкіпера. Здавалося, наші зможуть зібратися і виправити ситуацію, але «суперорли» налітали на наші ворота, користуючись невпевненою грою оборони.

Другий гол у ворота Луніна назрівав, але Андрій намагався і рятував свої ворота. Ось тільки на 34-й хвилині, коли італійський рефері призначив вельми суперечливе пенальті у наші ворота, голкіпер збірної України був безсилий. На перерву гості пішли, лідируючи в рахунку 2:0.

У другій половині українці змогли трохи вирівняти гру, але м'яч все ніяк не йшов у ворота, поки на 78-й хвилині Зінченко, отримавши пас на правому фланзі від Караваєва, не пробив в ближній кут, 1:2. Не встигли показати всі повтори, як Яремчук рахунок зрівняв. З першої спроби забити не вдалося, але м'яч відскочив українцеві в руку груди і залетів у ворота. Головний арбітр спочатку гол відмінив, що, швидше за все, було б справедливим рішенням, але, поспілкувавшись з лайнсменом, все-таки вирішив зарахувати.

На останній хвилині додаткового часу Яремчук, здавалося, забив переможний гол, але миттю раніше Коноплянка був в офсайді. Україна знову не програла африканській збірній, але на цей раз і не перемогла.