Ансу Фати

Ансу Фати Фото:: Твиттер Барселоны

У матчі четвертого туру чемпіонату Іспанії Барселона на поле Камп Ноу приймала Валенсію. Господарі здобули впевнену перемогу багато в чому завдяки 16-річному таланту Ансу Фаті.

Вже до 7-ї хвилини матчу каталонці вели з рахунком 2:0. У першому випадку відзначився сам Фаті, а в другому дебютант стартового складу Барселони викотив відмінний пас на де Йонга, який скористався ним, щоб записати своє прізвище до протоколу матчу.

На 29-й хвилині гості скоротили відставання, хоча спочатку лайнсмен визначив, що Гамейро знаходився в офсайді. Але відеоповтор показав, що «кажани» забили чистий гол.

На початку другого тайму відзначився Жерар Піке, який першим встиг на добивання після дальнього удару Грізманна. Ну а потім на поле вийшов Суарес. Уругваєць відзначив своє відновлення після травми двома голами.

Голом на останніх хвилинах матчу відзначився Максіміліано Гомес, який встановив підсумковий результат. Цікаво, що другий домашній матч поспіль Барса виграє з рахунком 5:2.

Після чотирьох зіграних матчів у Барселони сім набраних очок, що дозволяє їй займати четверте місце. Валенсія набрала чотири бали і знаходиться в другій половині турнірної таблиці.

Барселона - Валенсія 5:2

Голи: Фаті, 3, де Йонг, 7, Піке, 52, Суарес, 61, 82 - Гамейро, 29, Гомес, 90+2

Барселона: тер Штеген, Альба, Піке, Ленгле, Семеду, Бускетс, Перес, де Йонг (Ракітіч, ​​70), Артур (Відаль, 73), Грізманн, Фаті (Суарес, 60)

Валенсія: Сіллессен, Гайя, Пауліста, Васс, Ферран (Лі, 67), Гарай, Коклен, Парехо, Родріго (Гомес, 72), Гамейро, Гуедеш (Черишев, 67)

Попередження: Альба, 53 - Родріго, 31, Лі, 69, Гомес, 78, Черишев, 84