Кшиштоф Пентек

Кшиштоф Пентек Фото:: Getty Images

Третій матч Мілана в цьому сезоні Серії А закінчується з рахунком 1:0. Якщо в першому турі команда Марко Джампаоло поступилася Удінезе, то в іграх з Брешією і Вероною здобула мінімальні перемоги.

Матч третього туру складно назвати нудним, адже тут було і два видалення, і пенальті, який забив Пентек, і незарахований за допомогою VAR другий гол поляка, і не призначений все так же за допомогою VAR пенальті в ворота Доннарумми. Незважаючи на все це, дивитися гру на огидної якості газоні (і це Італія!) було не дуже приємно.

Гості грали в більшості з 21-ї хвилини матчу, коли пряму червону картку перед собою побачив Стемпінькі, але реалізували чисельну перевагу лише на 68-й хвилині. Незважаючи на гру в меншості, були свої шанси і у Верони. Наприклад, Верре потрапив в штангу.

Другий гол Пентека арбітр не зарахував, бо голкіпер встиг притиснути м'яч до газону рукою, а нападник вибив його. На допомогу рефері прийшов VAR. Але найцікавіше сталося на останніх секундах додаткового часу. Калабрія на лінії штрафної сфолив проти суперника, за що отримав червону картку. Суддя знову витратив кілька хвилин на спілкування з асистентами, які вказали, що пенальті призначати не потрібно. Велозу зі штрафного влучив у стінку, а на добиванні Лазович трохи не влучив у ворота.

Мілан набрав шість очок в трьох турах і розташувався на сьомому місці чемпіонату. У Верони чотири пункти і 11-й рядок.

Верона - Мілан 0:1

Гол: Пентек, 68 (з пенальті)

Верона: Сільвестрі, Гюнтер, Рахмани (Тутіно, 79), Кумбулла, Фараоні, Амрабат, Велозу, Лазович, Верре (Пессіна, 67), Дзакканьї (Ді Карміно, 79), Стемпіньскі

Мілан: Доннарумма, Калабрія, Романьйолі, Родрігес, Мусаккьо, Пакета (Ребіч, 46), Кессі, Білья, Сусо, Чалханоглу, Пентек

Попередження: Велозу, 39, Гюнтер, 64, Амрабат, 74, Сільвестрі, 85 - Пентек, 24, Пакета, 35, Ребіч, 86