Ліон - Зеніт

Ліон - Зеніт Фото:: Твіттер Ліона

Ліон і Зеніт зустрілися в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Також у квартеті G відбудеться матч між Лейпцигом і Бенфікою.

Гості відкрили рахунок під завісу першого тайму. На 41-й Сердар Азмун отримав м'яч в штрафній і завдав удар в нижній лівий кут воріт - 0:1.

Ліон - Зеніт Фото: Твіттер Ліона

Після перерви господарі рахунок зрівняли. Мемфіс Депай сам заробив пенальті й сам його реалізував - 1:1.

Ліон - Зеніт 1:1

Голи: Депай, 50 (з пенальті) - Сердар Азмун, 41

Ліон: Антоні Лопеш, Марсело, Дюбуа, Коне, Денайер, Тіаго Мендес, Рен-Аделаїд (Тер'є, 85), Тузара, Траоре (Корне, 77), Депай, Дембеле

Зеніт: Луньов, Караваєв (Шатов, 78), Осоріо, Іванович, Жирков (Кузя, 64), Дуглас Сантос, Барріос, Ракицький, Сердар Азмун (Оздоєв, 47), Дзюба, Дріуссі

Попередження: Сердар Азмун, Ракицький, Кузя, Коне, Шатов.

Жодна з команд так і не змогла вирвати перемогу до кінця поєдинку. Ліон і Зеніт ділять очки в першому турі - 1:1!

Нагадаємо, в матчі п'ятого туру Ліги 1 Ліон втратив перемогу над Амьеном (2:2). Вашій увазі відеоогляд поєдинку:

Раніше повідомлялося, що клуби ТОП-5 чемпіонатів витратили рекордні гроші на трансфери.