Наполі - Ліверпуль

Наполі - Ліверпуль Фото:: Твіттер Наполі

Наполі та Ліверпуль зустрілися в рамках першого туру Ліги чемпіонів. У паралельному матчі групи Е Зальцбург приймав Генк.

Перший тайм пройшов на зустрічних курсах. Команди активно атакували, проте на перерву пішли так і не відкривши рахунок. Найкраща можливість розмочити рахунок була у Фірміно під завісу першої 45-хвилинки. Бразилець здорово пробив головою після флангового навісу, але м'яч розминувся зі штангою.

Друга половина зустрічі почалася з небезпечного моменту біля воріт Адріана. Мертенс з метра розстрілював ворота мерсисайдців, голкіпер Ліверпуля якимось незбагненним чином перевів м'яч на кутовий. В цілому, іспанський голкіпер діяв досить впевнено в рамці, що, без сумнівів передавалося партнерам по команді.

В середині тайму Салах отримав чудову можливість, щоб відкрити рахунок. Єгиптянин отримав м'яч після жахливої ​​помилки Маноласа і пробив в дальній кут — Мерет в красивому стрибку перевів на кутовий.

Салах - Кулібалі

Салах - Кулібалі Фото: ESPN

Розв'язка наступила під завісу поєдинку. Кальєхон опинився на газоні після контакту з Робертсоном — арбітр вказав на «точку». Пробивати взявся Мертенс і зумів вразити ворота Ліверпуля. Адріан був близький до сейву, але зміг дотягнутися до м'яча - 1:0.

Крапку в поєдинку поставив Льоренте, який так мріяв забити Ліверпулю. Іспанець скористався помилкою ван Дейка і в дотик розстріляв ворота мерсисайдців - 2:0.

Наполі завдає Ліверпулю болючої поразки в першому турі. Наступного разу команди зустрінуться 27 листопада на Енфілді.

Наполі - Ліверпуль 2:0

Голи: Мертенс, 82 (пен.), Льоренте, 90+2

Наполі: Мерет, Ді Лоренцо, Руй, Манолас, Кулібалі, Руїс, Аллан (Елмас, 75), Мертенс, Кальєхон, Лоренцо Інсіньє (Зелінські, 66), Лосано (Льоренте, 69)

Ліверпуль: Адріан, Александер-Арнольд, Робертсон, ван Дейк, Фабіньо, Матіп, Хендерсон (Шакірі, 87), Мілнер (Вейналдум, 66), Салах, Мане, Фірміно

Попереджені: Льоренте, 90 - Робертсон, 57, Мілнер, 61

Нагадаємо, Карло Анчелотті висловив своє невдоволення станом неаполітанського стадіону Сан-Паоло. Тренер неаполітанців запевняє, що міська влада не відремонтувала вчасно роздягальні на стадіоні.

Раніше повідомлялося, що Наполі не відпустив свого хавбека в Реал. «Вершкові» пропонували за іспанця 45 мільйонів євро, але Наполі вирішив зберегти гравця. В даний момент неаполітанці ведуть роботу щодо продовження контракту з Руїсом, угода якого діє ще чотири роки.

А ось з Мертенсом клуб готовий розлучитися наступного літа. На гравця претендують клуби з Китаю, США та Андерлехт. Влітку до них можуть приєднатися й інші претенденти. У минулому сезоні Мертенс провів 35 матчів в Серії А, забив 16 голів і віддав 11 результативних передач.