Боруссия Д - Барселона

Боруссия Д - Барселона Фото:: Твіттер Боруссії Дортмунд

Перший тур групового етапу Ліги чемпіонів подарував уболівальникам протистояння з красивою вивіскою - Боруссія Д - Барселона.

Одна з головних подій матчу відбулася до його початку. Фанати дортмундської Боруссії традиційно порадували всю Європу черговим перформансом. Дивитися - одне задоволення!

Перформанс болельщиков Боруссии Д

Перформанс болельщиков Боруссии Д Фото: Твіттер Боруссії Дортмунд

Барселона традиційно більше володіла м'ячем, але єдиний удар в ствір воріт, який відбувся в першому таймі, завдали господарі.

Друга половина зустрічі порадувала більшою кількістю цікавих моментів. Наприклад, на 57-й хвилині Марко Ройс не реалізував пенальті, призначений за фол проти Санчо. У цьому епізоді сильніше виявився тер Штеген. Двома хвилинами пізніше відбулося ще одна знаменна подія - на поле вийшов Ліонель Мессі, який не грав з початку серпня.

Боруссія Д - Барселона 0:0

Боруссія Д: Бюркі, Хакімі, Аканжі, Хуммельс, Геррейро, Вітсель, Ділейні, Санчо, Ройс, Азар (Брандт, 73), Алькасер (Ларсен, 87)

Барселона: тер Штеген, Семеду, Піке, Лангле, Альба (Серхі Роберто, 40), Артур, Бускетс (Ракітіч, 60), де Йонг, Грізманн, Суарес, Фаті (Мессі, 59)

Попередження: Ділейні, 15, Азар, 47 - Піке, 50, Семеду, 56, Ракітіч, 70

Нагадаємо, в останній грі чемпіонату Іспанії Барселона обіграла Валенсію. Другий домашній матч каталонців закінчився з рахунком 5:2.