Луїш Каштру

Луїш Каштру Фото:: Сайт УПЛ

Головний тренер «гірників» Луїш Каштру прокоментував поєдинок першого туру Ліги чемпіонів Шахтар - Манчестер Сіті.

- Ми розуміли, на скільки складний буде цей поєдинок. У нас була мета - не дозволяти Сіті розвивати атаки через центр, ми залишали для них фланги. Ми хотіли досить швидко розвивати наші атаки, завдяки формуванню трикутника в центрі.

Після 0:1 Жуніор Мораес мав шанс зрівняти, проте не вийшло. Минуло пару хвилин і Сіті забили другий гол. Після цього неймовірно складно здобути результат.

У другому таймі у Мораеса також не вийшло забити, і гра закрилася за рахунку 0:3. Здійснили деякі технічні помилки, які дозволяли проводити швидкі атаки Сіті.

Рівень вимог в Лізі чемпіонів дуже великий, а ми були недостатньо сильні, особливо в обороні, де повинні додавати. Сьогодні один заслужений переможець — це Манчестер Сіті.

- Що позитивного ви можете отримати з даного матчу?

У деяких моментах ми втратили баланс в обороні. Зі мною або з іншим тренером, всі команди випробують великі труднощі в матчах з Сіті. Якщо ми подивимося на історію цього клубу за останні роки, вони завжди легко виходили з групи.

З позитиву я б відзначив велику віддачу гравців, два моменти в першому таймі, і ще один у другому. Вони дуже добре були розіграні. Ми показали непогану картинку команди, попри 0:3.

Засмутили вболівальників. Хотіли перемогти або хоча б нічиєї.

Огляд матчу Шахтар - Манчестер Сіті:

Нагадаємо, перед матчем з Сіті Шахтар влаштував гольову перестрілку з Зорею. Матч, який варто переглянути.