Ді Марія

Ді Марія Фото:: Твіттер ПСЖ

УЄФА на своєму офіційному сайті опублікував список претендентів на звання найкращого голу першого туру Ліги чемпіонів. Нагадаємо, завершився перший тур групового етапу ЛЧ. З результатами, звітами, відео та онлайнами матчів ви можете ознайомитися в нашій спецтемі.

1. Гол Хуана Куадрадо. Колумбієць відкрив рахунок в матчі Атлетіко - Ювентус (2:2) відмінним ударом з меж штрафного:

2. Анхель Ді Марія. Аргентинець став героєм матчу ПСЖ - Реал (3:0). На 32-й хвилині вінгер вразив ворота Реала з-за меж штрафного:

3. Едсон Альварес. На 50-й хвилині матчу Аякс - Лілль мексиканець подвоїв перевагу своєї команди. За підсумком голландці розгромили опонента - 3:0.

4. Лукас Моура. Бразилець класним дальнім ударом вразив ворота суперника в матчі Олімпіакос - Тоттенгем (2:2).