Бернарду Сілва

Бернарду Сілва Фото:: Getty Images

У матчі шостого туру АПЛ Манчестер Сіті на своєму полі приймав Вотфорд. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу господарів з рахунком 8:0!

Розмочити рахунок Ман Сіті вдалося вже на 52 секунді - відзначився Давід Сільва. Через шість хвилин Серхіо Агуеро подвоїв перевагу своєї команди. На 12 хвилині Ріяд Марез довів рахунок до розгромного. Через три хвилини знущання над безпорадним Вотфордом продовжив Бернарду Сілва. На 18 хвилині рахунок став 5:0 - постарався Ніколас Отаменді. Після цього підопічні Хосепа Гвардіоли заспокоїлися і до перерви більше не забивали.

Втім, у другому таймі Ман Сіті продовжив декласувати суперника. Особливо яскраво себе проявив Бернарду Сілва. На 48 хвилині португалець вдруге розписався в воротах Вотфорда, а на 60 - оформив хет-трик. Крапку в поєдинку на 85 хвилині поставив Кевін де Брюйне.

Відзначимо, що Олександр Зінченко не потрапив в заявку Манчестер Сіті на даний поєдинок.

Після цієї перемоги Манчестер Сіті з 13 очками розташовується на другій сходинці турнірної таблиці АПЛ. Вотфорд з двома пунктами і різницею голів -14 займає останню 20 позицію.

Манчестер Сіті - Вотфорд 8:0

Голи: Сільва, 1, Агуеро (пенальті), 7, Марез, 12, Бернарду Сілва, 15, 48, 60, Отаменді, 18, Де Брюйне, 85.

Манчестер Сіті: Едерсон, Менді (Анхеліньо, 46), Вокер (Канселу, 54), Отаменді (Гарсія, 63), Фернандіньо, Де Брюйне, Родрі, Бернарду Сілва, Сільва, Марез, Агуеро.

Вотфорд: Фостер, Маріаппа, Феменія, Довсон, Фульк'є (Перейра, 33), Клеверлі, Дукуре, Хьюз (Сарр, 59), Капу, Холебас, Деулофеу (Грей, 77).

Попередження: Бернарду Сілва, 19, Феменія, 59, Деулофеу, 59, Анхеліньо, 81.

Нагадаємо, в першому турі групового раунду Ліги чемпіонів Манчестер Сіті розгромив Шахтар. «Містяни» забили у ворота української команди три голи без відповіді.