Віктор Скрипник

Віктор Скрипник Фото:: Зоря

У матчі восьмого туру УПЛ лицем до лиця зійшлися Зоря і Маріуполь. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию - 0:0.

У першому таймі перевага була за футболістами Зорі. По воротах суперника підопічні Віктора Скрипника завдали п'ять ударів, проте так і не змогли розмочити рахунок. У свою чергу, Маріуполь за перші 45 хвилин завдав лише два удари, обидва - мимо воріт.

Примітно, що на перерву команди пішли, маючи по 10 гравців у складі. На 32 хвилині хавбек Маруіполя Валерій Федорчук, отримавши другу жовту картку, залишив свою команду в меншості. Втім, вже через сім хвилин команди знову опинилися в рівних складах - з поля був видалений Пилип Будківський. Як і у випадку з Федорчуком, нападник Зорі отримав другий гірчичник.

У другій половині гри Зоря продовжила володіти ініціативою. Луганчани знову п'ять разів ударили по поворотам Рустама Худжамова, проте жоден з пострілів не став гольовим. Маріуполь же не завдав жодного удару в площину воріт суперника. На рахунку приазовців - два удари повз ворота.

Після цього матчу Зоря з 12 очками розташовується на четвертій сходинці турнірної таблиці УПЛ. Маріуполь, у свою чергу, з дев'ятьма пунктами займає сьому позицію.

Зоря - Маріуполь 0:0

Зоря: Шевченко, Абу-Ханна, Тимчик, Вернидуб, Кочергін (Кабаєв, 86), Іванісеня, Юрченко, Михайличенко, Леднєв (Громов, 78), Будківський, Русін.

Маріуполь: Худжамов, Корнієнко, Кірюханцев, Биков, Чоботенко, Мишньов, Чех (Тищенко, 81), Чурко, Федорчук, Вакула (Горбунов, 90), Яворський (Топалов, 46).

Попередження: Будківський, 6, Федорчук, 27, Тимчик, 49, Михайличенко, 75, Іванісеня, 90, Биков, 90.

Вилучення: Федорчук, 32, Будківський, 39.

Нагадаємо, в сьомому турі Маріуполь не зміг переграти Олімпік.

У свою чергу, Зоря влаштувала гольову перестрілку з Шахтарем.