Ліонель Мессі

Ліонель Мессі Фото:: Getty Images

У матчі п'ятого туру ЛаЛіги Гранада на своєму полі приймала Барселону. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу господарів з рахунком 2:0.

Вже на другій хвилині футболісти Гранади подарували своїм уболівальникам привід для радості, відкривши рахунок. Відзначився Рамон Азіз.

Після настільки болючого ляпаса гравці Барселони намагалися реабілітуватися, проте так і не змогли створити стовідсоткових моментів. За весь перший тайм команда Ернесто Вальверде при колосальній перевазі у володінні м'ячем не завдала жодного удару у площину воріт суперника.

Після перерви на полі з'явився Ліонель Мессі - це була перша поява аргентинця в нинішньому сезоні ЛаЛіги. Втім, присутність Мессі не врятувала Барселону від другого пропущеного гола. На 66 хвилині Альваро Вадільо реалізував пенальті, призначеного за гру рукою Артуро Відаля у своєму штрафному майданчику.

Варто відзначити, що в другому таймі Барселона володіла перевагою у володінні м'ячем, проте, як і раніше, не змогла створити реальної загрози для суперника. У другій половині гри «блаугранас» лише одного разу пробили у площину воріт Гранади.

Після цього матчу Гранада з 10 очками сенсаційно лідирує в турнірній таблиці ЛаЛіги. Барселона, у свою чергу, з сімома пунктами займає сьому позицію.

Гранада - Барселона 2:0

Голи: Азіз, 2, Вадільо (пенальті), 66.

Гранада: Руй Сілва, Херман Санчес, Нева, Діас, Дуарте, Монторо, Азіз, Пуертас, Еррера (Гоналон, 83), Мачіс (Вадільо, 62), Сольдадо (Фернандес, 58).

Барселона: тер Штеген, Лангле, Фірпо (Фаті, 46), Піке, Серджіо Роберто, де Йонг, Ракітіч (Відаль, 62), Карлес Перес (Мессі, 46), Семеду, Суарес, Грізманн.

Попередження: Суарес, 21, Піке, 45, Сольдадо, 48, Еррера, 49, Фернандес, 87.

Нагадаємо, в матчі першого туру групового раунду Ліги чемпіонів Барселона зіграла внічию з Боруссією Д. Голов команди не забили - 0:0.