Карлос Да Пена

Карлос Да Пена Фото:: Офіційний сайт Динамо Київ

У матчі восьмого туру УПЛ Ворскла на своєму полі приймала Динамо. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу гостей з рахунком 5:0.

Вже на дев'ятій хвилині Вікор Циганков вивів Динамо вперед. На 35 хвилині Артем Шабанов подвоїв перевагу своєї команди. Через дві хвилини Карлос Де Пена довів рахунок до розгромного. Більш в першому таймі голів забито не було.

Після перерви гості продовжили розпочате. На 46 хвилині Артем Бєсєдін забив четвертий гол Динамо. Крапку в поєдинку поставив Карлос Де Пена, який на 83 хвилині оформив дубль.

Примітно, що в попередніх чотирьох матчах під керівництвом Олексія Михайличенка Динамо забило п'ять голів.

Після цього поєдинку Ворскла з сімома очками займає десяту сходинку турнірної таблиці УПЛ. Динамо, у свою чергу, з 11 пунктами і матчем в запасі розташовується на п'ятій позиції.

Ворскла - Динамо 0:5

Голи: Циганков, 9, Шабанов, 35, Де Пена, 37, 83, Бєсєдін, 46.

Ворскла: Каневцев (Ткаченко, 28), Артур, Чеснаков, Пердута, Баєнко, Габелок, Скляр, Ребенок, Луїзао (Петрович, 46), Кане, Васін (Хебай, 71).

Динамо: Бущан, Шабанов, Бурда (Кадар, 53), Миколенко, Сидорчук, Гармаш (Фран Соль, 78), Шепелєв (Буяльський, 38), Де Пена, Циганков, Караваєв, Бєсєдін.

Попередження: Луїзао, 19, Бєсєдін, 20, Скляр, 40, Миколенко, 58, Гармаш, 73.

Нагадаємо, в матчі першого туру групового раунду Ліги Європи Динамо обіграло Мальме.