Роман Яремчук

Роман Яремчук Фото:: Сайт УАФ

Нападаючий Гента Роман Яремчук оформив дубль в матчі чемпіонату Бельгії проти Варегема.

Примітно, що Роман двічі допоміг Генту відігратися. На 33 хвилині, за рахунку 0:1, українець реалізував пенальті. А на 76 хвилині, за рахунку 1:2, форвард забив з гри.

Варто відзначити, що після матчу з Варегемом на рахунку Романа Яремчука - дев'ять голів і три асист в 11 матчах за Гент в нинішньому сезоні.

Також додамо, що завдяки дублю Роман зумів досягти планки в 30 голів за Гент. Для цього українцеві знадобилося 90 матчів. Загальна кількість результативних передач форварда за цей час - дев'ять.

Нагадаємо, гравець Гента Ігор Пластун мимоволі став співавтором безглуздого гола. Курйоз стався в матчі Ліги Європи проти Сент-Етьєна.