Михайло Метревелі

Михайло Метревелі Фото:: Footballua.tv

Експерт програми Великий Футбол Михайло Метревелі поділився враженнями від матчу Шахтар і Манчестер Сіті в Лізі чемпіонів (0:3):

- Одне питання по складу Шахтаря на матч проти Манчестер Сіті: Соломон або Коноплянка? Але, знову-таки, з тактичної точки зору Соломон був більш очевидний в цій структурі гри.

Перші хвилини, на мій погляд, були непоганими для Шахтаря, і команда чудово тримала м'яч. Я нарахував 16 точних передач, які закінчилися двома ударами Марлоса. Один гравці Сіті заблокували, а другий був у фірмовому стилі, але м'яч пролетів повз ворота. Це був непоганий відрізок, але буквально після цього гра розвалилася. На 24-й хвилині, після помилки Патріка, Сіті забив м'яч.

Мені б хотілося, щоб Шахтар грав трошки в іншу тактику в обороні. Головна причина такої поразки - пасивна гра у відборі.

Пропонуємо вам дізнатися, що сказав про поєдинок проти Манчестер Сіті наставник Шахтаря Луїш Каштру.

Відеоогляд матчу Шахтар - Манчестер Сіті:

Дивіться авторську програму Олександра Денисова Великий футбол в прямому ефірі телеканалу Футбол 1 щонеділі о 21:20.