Через два дні після поразки в 17 турі чемпіонату Італії від «Лаціо» міланський клуб «Інтер» спробує повернутися на переможний шлях у матчі однієї восьмої Кубка Італії проти «Верони».

Незважаючи на те, що команди виступають в різних дивізіонах чемпіонату Італії, розіграш кубка частенько підносить несподівані результати за участю клубів Серії А. Наприклад, в минулому сезоні «Верона» вибила на стадії 1/16 фіналу «Парму».

Вже в наступній стадії Кубка Італії 2011/12 рр. чемпіон Італії 1985 року отримав в суперники столичний «Лаціо». Програючи після першого тайму 2-0, «мастифи» спромоглись зрівняти рахунок, проте все ж таки поступилися в додатковий час.

• Поразка від «Лаціо», дозволила чинному чемпіонові «Ювентусу» відірватися від найближчого конкурента, яким є «Інтер», на відстань у сім пунктів;

• Середній вік команди Андреа Страмаччіоні становить 26 років;

• «Нерадзуррі» програли в чвертьфіналі минулого розіграшу кубка «Наполі» з рахунком 2-0;

• Матч 1/8 Кубка Італії стане першою зустріччю двох команд починаючи з 2002 року;

• Після 19 турів «Верона» займає третю сходинку Серії Б, набравши 36 пунктів. Відставання до лідера «Сассуоло» становить шість очок;

• Нападник Даніеле Качіа - кращий бомбардир «Верони», який забив в поточному сезоні 10 м'ячів і віддав п'ять гольових передач.