Жіноча команда Фламенго

Жіноча команда Фламенго Фото:: Твіттер Фламенго

У матчі чемпіонату штату Ріо-де-Жанейро зустрілися жіночі команди Фламенго і Греміньо. Поєдинок завершився розгромною перемогою «червоно-чорних» з рахунком 56:0.

Примітно, що вже до 15 хвилині рахунок був 12:0, а до перерви - 29:0. Найрезультативнішою футболісткою матчу стала Флавія, котра забила 14 голів.

Варто зазначити, що даний результат став другим найбільшим в історії. Офіційно найбільше м'ячів було забито в матчі чемпіонату Мадагаскару у 2002 році. Тоді один з колективів здобув перемогу з рахунком 149:0. При цьому команда, що програла, забивала сама собі, протестуючи проти рішень арбітра.

Додамо, що відео більшості голів футболісток Фламенго можна знайти в офіційному Твіттері клубу.