Мауро Ікарді

Мауро Ікарді Фото:: Getty Images

У групі А відбувся поєдинок між Галатасараєм і ПСЖ.

Для парижан виїзний матч проти турецької команди не став легкою прогулянкою. Маючи колосальну перевагу перед суперником, чемпіон Франції все ніяк не міг розпечатати ворота Галатасарая. Врятувати команду від втрати очок був покликаний Мауро Ікарді, який у другому таймі забив м'яч у ворота після пасу від Сарабії. Відзначимо, що цей гол став для аргентинця дебютним у футболці паризького гранда.

Парижани здобувають другу перемогу в турнірі, і вже на старті випереджає найближчого переслідувача в особі Брюгге на чотири очки.

Галатасарай - ПСЖ 0:1

Голи: Мауро Ікарді, 52

Галатасарай: Муслера - Маріано, Луйіндама, Маркан, Нагатомо (Байрам, 77) - Бельханда (Фегулі, 62), Нзонзі, Донк, Сері, Бабел (Андоні, 64) - Фалькао

ПСЖ: Навас - Бернат, Кімпембе, Сілва, Меньє - Верратті, Маркіньос, Гуйє - Ді Марія (Еррера, 83), Мауро Ікарді (Мбаппе, 61), Сарабія (Чупо-Мотінг, 71)

Попередження: Маркан - Мауро Ікарді, Ді Марія, Еррера

Нагадаємо, раніше Шахтар на останніх хвилинах зумів вирвати перемогу у Аталанти. Героєм матчу став Соломон.

Сергій Кривцов вважає, що перемога на виїзді в Аталанти — це хороший результат. Захисник прокоментував важкий поєдинок.

А Андрій П'ятов відзначив роботу тренера по воротарях, який допоміг йому відбити пенальті Ілічіча. Відмінна гра у виконанні Пятова.

У свою чергу, Руслан Малиновський вважає, що везіння в цей вечір було на боці Шахтаря.