Ліверпуль - Лестер

Ліверпуль - Лестер Фото:: Твіттер Ліверпуля

Ліверпуль підходив до домашнього матчу з Лестером в 8-му турі АПЛ з чудовою серією з семи поспіль перемог в чемпіонаті. Відрив від найближчого переслідувача в особі Ман Сіті становив п'ять очок. Втім, Лестер також був переконливим на старті сезону АПЛ. «Лисиці замикали лідируючу трійку перед виїздом на Енфілд. Гол Садіо Мане на 40-й хвилині, здавалося приведе Ліверпуль до восьмої поспіль перемоги, але Джеймс Медісон був проти. Гол півзахисника Лестера на 80-й хвилині міг ознаменувати першу втрату очок мерсисайдців, але три очки все ж дісталися команді Клоппа. Пенальті на 95-й хвилині реалізував Джеймс Мілнер. 24 очка з 24-х можливих в активі Ліверпуля!

Ліверпуль - Лестер 2:1
Голи:
Мане, 40, Мілнер, 90 + 5 (пен.) - Медісон, 80
Ліверпуль: Адріан, Александер-Арнольд, Робертсон, Ловрен, ван Дейк, Фабіньо, Мілнер, Салах (Лаллана, 90 + 2), Вейналдум (Хендерсон, 78), Фірміно (орігамі, 78), Мане
Лестер: Шмейхель, Сейюнчю, Чілвелл, Рікардіту, Еванс, Ндіді, Медісон (Чодері, 86), Прат (Перес, 73), Барнс (Олбрайтон, 46), Тілеманс, Варди
Попереджені: Фабіньо, 39 - Ндіді, 30, Сейюнчю, 53, Еванс, 69, Чодері, 89

Нагадаємо, серед тижня Ліверпуль провів матч в Лізі чемпіонів проти Зальцбурга. Мерсисайдці ледь не втратили трьох очок, виграючи по ходу матчу - 3:0. Однак в середині другого тайму Салах зумів принести «червоним» важкі три очки. Підсумковий рахунок матчу - 4:3. Пропонуємо ще раз насолодитися цим поєдинком:

Після матчу Юрген Клопп помітив, що його команда пропускала, коли занадто легко втрачала м'яч. Однак наставник відзначає, що це стало важливим уроком для його підопічних.

Південнокорейський футболіст принизив ван Дейка, обігравши його знущальним фінтом як на тренуванні.