Франк Кессі

Франк Кессі Фото:: Getty Images

Мілан підходив до матчу з Дженоа з трьома поразками поспіль. Всього ж в шести турах «россонері» програли чотири матчі при двох перемогах. Під Марко Джампаоло відчутно хиталося тренерське крісло, що вилилося в чутки про швидке призначення на його місце Андрія Шевченка.

Джено був хорошим варіантом, щоб перервати чорну серію, адже «грифони» розташовувалися в таблиці Серії А ще нижче Мілана, набравши всього п'ять пунктів. Проте, саме Дженоа відкрив рахунок в матчі зусиллями Шене на 41-й хвилині. Перевернути хід матчу Мілану вдалося після перерви і багато в чому гостям допоміг сам Дженоа. Два вилучення генуезців значно успростілі завдання Мілана, який забив двічі. Відзначилися Тео Ернандес і Франк Кесс'є. ілан також не уникнув двох вилучень (одне з них з лави запасних), але переможний рахунок не упустив - 2:1, хоча у Шене був відмінний момент, коли він пробивав з пенальті.

Дженоа - Мілан 1:2
Голи:
Шене, 41 - Ернандес, 51, Кесс'є, 57 (з пенальті)

Дженоа: Раду - Ромеро, Сапата, Крішіто (Біраскі, 11) - Радовановіч - Гильоне, Шене, Лерагер (Пандєв, 88), Паяц - Куаме, Пінамонті (Фавіллі, 73)

Мілан: Рейна - Калабрія, Дуарте, Романьйолі, Ернандес - Кесс'є, Білья, Чалханоглу (Пакета, 46) - Сусо, Пьонтек (Леау, 46), Бонавентура (Конті, 81)

Попередження: Сапата, Лерагер, Шене, Ромеро - Калабрія, Білья, Пакета

Вилучення: Сапонара, 45 + 2, Біраскі, 56 - Калабрія, 79, Кастільехо, 90 + 4

На 90+3-й хвилині Шене не реалізував пенальті

В останньому турі Серії А Мілан поступився Фіорентині та опустився на 16 місце турнірної таблиці першості.

За інформацією ЗМІ, крім Шевченка, на місце головного тренера Мілана претендують Массіміліано Аллегрі, Лучано Спаллетті і Клаудіо Раньєрі.