Эдуард Соболь

Эдуард Соболь Фото:: Footboom

У десятому турі чемпіонату Бельгії Брюгге, за який виступає Едуард Соболь приймав Гент Романа Яремчука, Ігоря Пластуна і Романа Безуса. Три з чотирьох українців (крім Безуса) з'явилися в стартовому складі, але лише один з них був щасливий після фінального свистка. Брюгге розгромив суперника з рахунком 4:0. Вже до перерви господарі забили два м'ячі у ворота гостей, додавши в другому таймі стільки ж. Ванаку, Діатто, Бонвентуре і Діані відзначилися по разу.

Брюгге лідирує в турнірній таблиці, набравши 23 очка, Гент третій, відставши на шість очок.

Нагадаємо, що Гент у Львові зіграв внічию з Олександрією в Лізі Європи. Перше очко для команди Шарана на груповій стадії єврокубка.

Брюгге підніс сенсацію, зігравши внічию з Реалом на його полі. Мадридці врятувалися з рахунку 0:2.